آموزش خصوصی طراحی سایت در رشت و گیلان

آموزش خصوصی طراحی سایت در رشت و گیلان

در دنیای امروز، طراحی سایت به عنوان یکی از مهارت‌ های برجسته و ارزشمند در حوزه تکنولوژی شناخته می‌شود. با رشد روزافزون صنعت اینترنت و افزایش استفاده افراد از وبسایت‌ ها و برنامه‌های وب، نیاز به طراحان وب حرفه‌ای بیش از پیش احساس می‌شود. برخلاف آموزش ‌های آنلاین که در دسترس بسیاری از افراد هستند، آموزش خصوصی طراحی سایت به صورت حضوری می‌تواند برای کسانی که به صورت جدی در حوزه توسعه و طراحی وب فعالیت می‌کنند، بهترین گزینه باشد.

آموزش خصوصی طراحی سایت در رشت و گیلان

آموزش خصوصی طراحی سایت در رشت و گیلان

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که برای مثال برای یاد گرفتن علم طراحی سایت به صورت مجازی 2 سال طول می کشد ولی اگر به صورت حضوری اقدام کنید 6 ماهه می توانید وارد بازار کار شوید. چند مزایا آموزش حضوری را باهم بررسی می کنیم : 

برای مشاوره رایگان یا ثبت نام کلاس خصوصی روی شماره زیر کلیک کنید :

09224546839

1- تعامل مستقیم با مدرس

در آموزش حضوری، دانشجویان می‌توانند به صورت مستقیم با مدرس خود در ارتباط باشند و از تجربیات و دانش او بهره ببرند. مهم ترین نکته ارتباط مستقیم با مدرس این که هر سوالی داشته باشید می توانید از مدرس خود بپرسید. همین امر باعث می شود شما راه و چاه کار را یاد بگیرید و به سرعت وارد بازار کار شوید.

2- آموزش برنامه نویسی وبسایت

شرکت برنامه نویسان پیشرو خزر با افتخار اعلام می کند که دوره طراحی سایت را به صورت کدنویسی آموزش داده و از هیچ گونه ابزار های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده نمی کند. دانشجویانی که در آموزش حضوری طراحی سایت ثبت نام می کنند پس از آموزش می توانند به صورت برنامه نویس فرانت اند شروع به کار کنند.

3- راهنمایی برای ورود به بازار کار

پس از فرا گرفتن علم طراحی سایت، شما باید مشغول به کار شوید. اگر یک برنامه نویس حرفه ای در کنار شما باشد، شما به راحتی می توانید در شرکت های خوب و معتبر استخدام شوید. نکته مهم این است که اگر در طول دوره به مباحث گفته شده دقت کرده باشید و در کار های  عملی خود را نشان دهید، می توانید در شرکت ما ( برنامه نویسان پیشرو خزر ) استخدام شوید.

آموزش طراحی سایت در گیلان

4- ارتباط اجتماعی

آموزش حضوری امکان ایجاد روابط اجتماعی با دانشجوان دیگر را فراهم می‌کند که می‌تواند به دانشجوان در یادگیری و تجربه‌ی تحصیلی آن‌ها کمک کند. ارتباط سازی در برنامه نویسی بخش بسیار مهمی است که اگر درکنار خود یک راهنما نداشته باشید، زمان بسیار زیادی را باید صرف آن کنید. زمانی که با برنامه نویسان خوبی در ارتباط باشید می توانید به علم خود روز به روز اضافه کنید.

برای مشاوره رایگان یا ثبت نام کلاس خصوصی روی شماره زیر کلیک کنید :

09224546839

5- انگیزه بخشی و پیشرفت

حضور در کلاس ‌ها و دیدن مدرس و دانشجوان دیگر می‌تواند انگیزه‌ ای برای یادگیری فراهم کند و از احساس تنهایی و خستگی در آموزش آنلاین جلوگیری کند. برنامه نویس شدن کار هر کسی نیست. زیرا در این راه شما با چالش های بسیاری مواجه می شود و بهترین راه برای مقابله با آن، آموزش حضوری است. زیرا وقتی شما به باگی برخورد می کنید کسی را دارید که از آن سوال بپرسید.

آموزش طراحی سایت در رشت و گیلان


سر فصل های آموزش

سر فصل های آموزشی دوره طراحی سایت به دو بخش تقسیم می شود.
 بخش اول : 


Html 
CSS
Bootstrap 
Javascript
jQuery
React
Git & GitHub 


کمترین مدت زمان نیاز برای یادگیری تخصص های گفته شده 6 ماه می باشد.
بخش دوم : 
کدنویسی پروژه های تمرینی زیر نظر مدرس. همین امر باعث می شود شما به صورت تجربی کار را یاد گرفته و برای خود نمونه کار داشته باشید. اگر در شرکتی خواستید استخدام شوید می توانید از رزومه ای که برای خود درست کرده اید استفاده کنید.

برای مشاوره رایگان یا ثبت نام کلاس خصوصی روی شماره زیر کلیک کنید :

09224546839

هزینه آموزش

تک نفره : 2.400.000 برای 12 جلسه در ماه و هر جلسه به مدت زمان 2 ساعت 
دو نفره : نفری
2.000.000 برای 12 جلسه در ماه و هر جلسه به مدت زمان 2 ساعت 

نکته مهم
 دانشجو باید لپ تاپ داشته باشد.
مدت زمان یادگیری به دانشجو بستگی دارد. دانشجو می تواند با تمرین و استمرار 6 ماهه وارد بازار کار شود.

تعداد نفرات کلاس

تعداد نفرات آموزش در یادگیری بسیار تاثیر دارند. ما برای این که دانشجو بتواند بهترین نوع کیفیت آموزش را داشته باشد تصمیم گرفتیم کلاس را به صورت تک نفره و یا دونفره برگزار کنیم

نتیجه‌گیری :
آموزش خصوصی طراحی سایت به صورت حضوری در رشت و گیلان ، برای علاقه‌ مندان به طراحی سایت که به صورت جدی می خواهند در این حوزه فعالیت کنند، گزینه‌ ای قابل توجه است. با توجه به نیازها و شرایط شخصی خود، می‌توانید تصمیم درستی در خصوص آموزش خصوصی طراحی سایت به صورت حضوری بگیرید.