طراحی کارت ویزیت در رشت و استان گیلان

طراحی اختصاصی کارت ویزیت با متناسب با متد های روز دنیا

طراحی کار آمد و مدرن متناسب با نوع کار شما

تیم مجرب در شناخت مخاطب هدف و نیاز های شما


طراحی کارت ویزیت

چرا باید کارت ویزیت داشته باشید؟ داشتن یک کارت ویزیت خوب و کاربردی برای هر کسب و کاری لازم است. گاهی وقتها شما کارت ویزیت خودتون رو در اختیار دوستان آشنایان و.. قرار میدهید و زمانی که آنها کسب و کار شمارا به دیگران معرفی میکنند به کمک کارت ویزیت می‌توانند به راحتی اطلاعات تماس  کاری شمارا در اختیار شخص دیگری قرار دهند .

مشاوره اختصاصی و تماس با ما

برای مشاروه تخصصی رایگان می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. همچنین اگر قصد دارید خارج از ساعت کاری تماس بگیرید ، می توانید به تلگرام شرکت پیام داده و مشاوره خود را دریافت کنید. 

طراحی کارت ویزیت

پیشرفته
380,000 10%

342 تومان

طراحی اختصاصی


تحویل پس از تایید مشتری


تحویل 1 روزه


استفاده از نرم افزار های هوشمند گرافیکی


روانشناسی رنگ


کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت یا همان کارت اطلاعات کسب و کار ، راهنمایی فیزیکی برای ارتباط بهتر مشتریان با برند یا شرکت شما جهت مشاوره ، خرید و ... می باشد. داشتن کارت ویزیت یکی از ضرورات هر نوع کسب و کاری می باشد زیرا زمانی که شما کارت ویزیت شغل خود را به مشتری ارائه می دهید ، شرکت یا برند شما از اعتبار خاصی نزد مشتری بهره مند می شود. همچنین در ارتباط فیزیکی از کلاس کاری خاصی بر خوردار می شوید.

چه اطلاعاتی در کارت ویزیت نوشته می شود ؟

 

1- نام کسب و کار و نوع خدمات در کارت ویزیت

اولین چیزی که باید در کارت ویزیت خود جای دهید ، نام شرکت یا برند شماست. شما از طریق کارت ویزیت می توانید با معرفی نام کسب و کار خود ، اولین مرحله از برند سازی را شروع کنید. در مرحله بعدی نوع خدمات شما تعریف می شود. دقت کنید طراحی آن باید طوری باشد که به سادگی در دید مخاطب قرار گیرد.

 

2- شماره تماس در کارت ویزیت نکته ضروری است.

مهم ترین اطلاعاتی که باید در کارت ویزیت باشد شماره تماس است. زمانی که مشتری نیاز به خدمات شما پیدا میکند دنبال راه ارتباطی با شما می گردد. پس شماره تماس می تواند گزینه مناسبی برای او باشد. ترجیحا بهتر است شماره تلفن ثابت هم در کنار شماره تلفن همراه ، در کارت ویزیت شما قرار بگیرد. البته اطلاعاتی دیگر هم درباره راه های ارتباطی باید در کارت ویزیت قرار بگیرد که با هم بررسی می کنیم.

 

برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش کارت ویزیت روی شماره زیر کلیک کنید:

09224546839

3- آدرس در کارت ویزیت نقش دارد؟

درکنار شماره تلفن ، شما باید آدرس حضوری شرکت یا مغاره خود را بنویسید. بعضی از مشتریان در حالت عادی بی اعتماد هستند برای همین باید اعتماد آن ها را از طریق آدرس مراجعه حضوری جلب کنید. یا در حالت کلی تعدادی از مشتریان ترجیح می دهند به صورت حضوری کار خود را دنبال کنند.

 

4- آدرس سایت در کارت ویزیت باعث اعتبار شماست.

کسی نیست که امروزه از طریق اینترنت نیاز های خود را رفع نکند برای همین کسب و کار شما باید در حوزه فضای مجازی فعالیت داشته باشد. با درج آدرس سایت در کارت ویزیت ، ارتباط مشتری را با خود آسان کرده ایم. همچنین شما می توانید در طریق لینک طراحی سایت در رشت و گیلان تعرفه و خدمات طراحی وبسایت را مشاهده کنید. در صورتی که شرکت یا مغازه شما وب سایت ندارد ، می توانید از آدرس اینستاگرام نیز استفاده کنید. زیرا این شبکه مجازی ، بیشترین استفاده را در ایران دارد !!!

 

5- شعار تبلیغاتی در کارت ویزیت

یکی از روش های که می توانید خدمات خود را با رقیبان خود متمایز کنید ، شعار تبلیغاتیتان است. شعار باید کوتاه باشد تا بتوانید راحت بیان کنید برای مثال : "  کیفیت را با ما تجربه کنید. " اگر شعار تبلیغاتیتان را در کارت ویزیت خود قرار دهید تقریبا تمام چیزی که مشتری قرار است ببنید را جاگذاری کردید.

 

برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش کارت ویزیت روی شماره زیر کلیک کنید:

09224546839

6- لوگو در کارت ویزیت باید باشد.

فرقی نمی کند چه شغلی دارید. در نگاه اول لوگو تنها چیزی است که به سادگی در ذهن مخاطب باقی می ماند. در نتیجه شما باید لوگو ساده اما زیبا برای کسب و کار خود طراحی کرده تا اصول طراحی را به درستی پشت سر گذاشته باشید. همچنین شما می توانید در طریق لینک طراحی لوگو در رشت و گیلان خدمات طراحی لوگو ما را مشاهده کنید.
 

سوالات متداول طراحی کارت ویزیت

 

1- نقش کارت ویزیت در کسب و کار ما چیست؟

روزانه شرکت های به نام جهانی مقدار زیادی هزینه تبلیغات می‌کنند تا در ذهن مخاطب خود جا داشته باشند و زمانی که مخاطب نیاز به ارتباط داشته باشد اطلاعات تماس شمارا جست و جو میکند. کارت ویزیت میتواند نقش یک تیر و دو نشان را بازی کند. کارت ویزیت ها معمولا در کیف پول نگهداری می‌شوند در نتیجه بسیار به چشم مخاطب بر خواهد خورد و فعالیت برند سازی صورت میگیرد و در زمان نیاز اطلاعات کارت ویزیت شما ارتباط را برای مخاطب راحت تر میکند.

2- از کجا کارت ویزیت سفارش بدیم؟

شرکت برنامه نویسان پیشرو خزر به همراه تیم مجرب در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا پل های ارتباطی بین شما و مشتریان شما به راحتی شکل بگیرد . شما برای سفارش طرح کارت ویزیت میتوانید به صورت اینترنتی و حضوری نسبت به درخواست سفارش اقدام کنید.