درباره ما بیشتر بدانید ...

آشنایی با ما

ما کی هستیم ...

شرکت برنامه نویسان پیشرو خزر از سال 98 فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین و تجارت الکترونیک آغاز کرده است. تیم ما همواره تلاش کرده تا اولویت اصلی کاری خود را ، رضایت مندی مشتریان قرار دهد. همچنین در تلاش است تا در کم ترین زمان ممکن پروژه مشتریان را تحویل دهد. برنامه نویسان پیشرو، تنها شرکت خدمات تجارت آنلاین نمی باشد ، بلکه می تواند مشاور فروش اینترنتی باشد. از این رو شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با مشاورین شرکت ارتباط بر قرار کرده تا به صورت رایگان در زمینه وب سایت ، شما را راهنمایی کنند.

ارزش های ما ...

شرکت برنامه نویسان پیشرو خزر توانسته با راه اندازی سامانه سفارش پروژه به صورت آنلاین ، برای زمان مشتریان خود ارزش قائل شود تا در صورت تمایل نیاز به مراجعه حضوری به شرکت نباشد. پشتیبانی از خدمات ارائه شده یکی دیگر از ارزش های ما می باشد. از این رو این مژده را به مشتریان خود می دهد که خدمات طراحی سایت تا یک سال پشتیبانی فنی و یک ماه سئو به صورت رایگان از طرف شرکت هدیه می گیرند.

کدنویسی اختصاصی 

امروزه تقریبا همه کسب و کار ها برای ارائه خدمات یا تجارت آنلاین نیاز به وب سایت دارند. از این رو مجموعه ما با داشتن تیم مجرب و به روز در زمینه برنامه نویسی ، با افتخار اعلام می کند که تمام پروژه های طراحی سایت را کدنویسی کرده و از هیچ گونه ابزار ها و یا افزونه هایی مانند ( وردپرس ، جوملا و ... ) استفاده نمی کند. پس از شناخت نیاز های وبسایت سفارش داده شده ، تیم برنامه نویسان و طراحان، تکنولوژی مورد نظر را انتخاب کرده و شروع به فعالیت میکنند. همان طور که می دانید با کدنویسی اختصاصی سرعت سایت افزایش چشم گیری دارد. از این رو تمام پروژه های سایت ما زیر 3 ثانیه بارگذاری ( لود ) می شود.

رشد کسب و کار اینترنتی

با داشتن وبسایت فروش آنلاین محصولات خود را آغاز کنید.

افزایش اعتبار کسب و کار

شرکت های خدماتی با داشتن سایت به کسب و کار خود اعتبار می دهند.

به روز شوید

با داشتن لوگو و کارت ویزیت در رقابت ها به روز باشید.